PBT BabySeat 4m+

Best Sellers

Rreth Nesh

Nga femrat për familjen !
Ne jemi një ekip tërësisht i dedikuar dhe pasionant në atë që bëjmë! Jemi ekip tërësisht femëror, dhe numërojmë gjithsej një staf të bukur prej 10 personash që punojnë çdo ditë me fantazi dhe përkushtim për të prodhuar arikuj që vërtet do ju shërbejnë ju dhe fëmijës tuaj!
Rreth Nesh

Bashkimi bën fuqinë!

Kur e shihja online në instagram këtë produkt, nuk ma mbushte mendjes, sepse shumë herë porositë më kanë dalë ndryshe live. Kështuqë shkova në dyqan dhe e mora ulësen PBT aty. Vajza ime e adhuron dhe ishte blerje me shumë vlerë! E rekomandoj!
Bora Sula- Tiranë
Bora Sula- Tiranë
Kur e shihja online në instagram këtë produkt, nuk ma mbushte mendjes, sepse shumë herë porositë më kanë dalë ndryshe live. Kështuqë shkova në dyqan dhe e mora ulësen PBT aty. Vajza ime e adhuron dhe ishte blerje me shumë vlerë! E rekomandoj!
Unë nuk para lë review, po kësaj rradhe thashë ia vlen të thuash një fjale të mire. Mora një thes gjumi me postë për djalin tim 4 vjeç dhe mund të them shkurt fare që rashë rehat me të zbuluarit natën!
Genta Ibrahimi - Lezhë
Genta Ibrahimi - Lezhë
Unë nuk para lë review, po kësaj rradhe thashë ia vlen të thuash një fjale të mire. Mora një thes gjumi me postë për djalin tim 4 vjeç dhe mund të them shkurt fare që rashë rehat me të zbuluarit natën!
Pak shtrenjtë transporti për Kosovë, amo u bom dy shoqe dhe ia vlejka ulsja.
Elizabeta Hoxha - Suharekë
Elizabeta Hoxha - Suharekë
Pak shtrenjtë transporti për Kosovë, amo u bom dy shoqe dhe ia vlejka ulsja.

Dërgesat dhe Kthimet

Transport FALAS për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë *
Për të dërguar produktet tuaja, ne kemi bashkëpunuar me kompanitë më të besueshme. Ne jemi të gatshëm t'u besojmë atyre porositë tuaja për dorëzim të shpejtë dhe të sigurtë dhe jemi gjithmonë në anën tuaj nëse diçka shkon keq. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë me kthimet apo ndërrimet e pranueshme, udhëzimet e kthimit dhe adresën e transportit. Nëse keni nevojë për një kthim ose shkëmbim, na dërgoni një email në mënyrë që të diskutojmë një zëvendësim. * Transporti Falas ofrohet vetëm për Shqipërinë!

Vendodhja

Na gjeni në këto dy adresa:
Dyqani PBT
Dyqani: Rruga "Hoxha Tahsin" Tirana Punishtja: Rruga "Muhamet Deliu" Tirana